Buradasınız

Kurumsal

Başkanın Mesajı

Değerli İnternet Kullanıcısı,

Ankara Vergi Dairesi Başkanlığımız, Gelir İdaresi Başkanlığının misyon ve vizyonuna bağlı olarak, toplumsal refahın artırılmasında en önemli kaynak olan vergi gelirlerini toplarken mükellef odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde, adil, tarafsız, çözüm odaklı ve sorumluluk bilinci ile çalışmakta; vergiye gönüllü uyumu artırmaya yönelik çalışmaları etkin bir şekilde yürütmektedir.

Hizmet anlayışımızın esası mükellef memnuniyetini sağlamaya dayanmakta olup, mükelleflerimizin işlem talepleri ile beklenti ve önerilerini en iyi şekilde karşılamak üzere bütün iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanmaya çalışarak hizmet sunmaktayız.

Bu çerçevede, Başkanlığımız internet sayfası www.avdb.gov.tr yenilenerek sade, hızlı ve kullanımı kolay tasarımı ile mükelleflerimizin kullanımına sunulmuştur. Mükelleflerimiz elektronik ortamda sunulan hizmetlere ve vergi işlemlerinde ihtiyaç duydukları her türlü bilgiye internet sayfamızdan ulaşabilir,  işlem taleplerini ve önerilerini Mükellef Geri Bildirim Sistemi üzerinden iletebilirler.

Hizmet kalitemizin geliştirilmesinde değerlendirmek üzere yenilenen internet sayfamız ile ilgili kullanıcı deneyimlerinizi almaktan mutluluk duyarız.

Ankara ilinde 9 grup müdürlüğü, 31 vergi dairesi müdürlüğü, 2 ihtisas vergi dairesi müdürlüğü ve 9 mal müdürlüğünde bulunan gelir servisleri ile hizmet veren Ankara Vergi Dairesi Başkanlığımız, mükellef ve çalışan memnuniyeti ile vergiye gönüllü uyumu artırmaya devam edecektir.

İnternet sayfamızın geliştirilmesine katkı sunan tüm çalışanlarımızı tebrik eder, mükelleflerimize ve kullanıcılara faydalı olmasını diler, saygılar sunarım.

İlhan KARAYILAN / Vergi Dairesi Başkanı

Türkçe